ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

در راستای تحقق اهداف اینکاره بازار، از جمله فراهم آوردن زمینه بروز خلاقیت برای عموم جامعه و همچنین توسعه کارآفرینی و اشتغال، اینکاره بازار با همکاری اساتید برتر مراکز آموزشی و دانشگاه‌های معتبرو همچنین متخصصان صنایع کشور و با استفاده از تمام امکانات موجود، دوره‌های کاربردی مربوط به مهارت‌های عمومی، مهندسی و سایر موارد مرتبط با حیطه کاری خود را به صورت حضوری و با ارائه مدرک معتبر و مورد تایید دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و صنایع، برگزار می‌نماید.
دوره‌های مجازی، شامل آموزش‌های تصویری و آنلاین تهیه شده توسط اینکاره بازار می‌باشد. این دوره‌ها، شامل ویدئو، تصاویر و فایل متنی و سایر متعلقات و ملزومات آموزشی می‌باشند که امکان بهره‌مندی از دوره‌های مجازی / آنلاین را برای کسانی که قادر به شرکت در دوره‌های حضوری اینکاره بازار نیستند، فراهم می‌آورد.
به منظور آموزش مهارت‌های کارگاهی عمومی و مهندسی، اینکاره بازار اقدام به برگزاری کارگاه‌های کاربردی چند روزه، با امکانات کارگاهی خود و سایر مراکز آموزشی نموده است. تجربه عملی آموزش در این کارگاه‌‌ها، سطح آمادگی فرد برای کارآفرینی و اشتغال را افزایش خواهد داد و سنجش مهارت‌ها، استعدادها و بروز خلاقیت‌های فرد را ممکن می‌سازد.
اینکاره بازار با تکیه بر توانایی اعضا و همکاران خود، در زمینه‌های مرتبط با مکاترونیک از جمله برنامه‌نویسی مهندسی، تدوین نرم‌افزار، تجهیز سخت‌افزار و حوزه‌های مرتبط مانند رباتیک، کامپیوتر و الکترونیک، مشاوره مهندسی ارائه می‌دهد، این مشاوره در راستای اجرای پروژه‌های عمومی و تخصصی افراد، شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و صنایع می‌باشد.
هسته اینکاره بازار را، جامعه فارغ‌التحصیلان، متخصصان و دانشمندان هوافضا و هوانوردی کشور تشکیل می‌دهند که کوله‌باری از تجربه اجرای پروژه‌های دانشگاهی، صنعتی و ملی را در کارنامه علمی وعملی خود دارند. تیم اینکاره بازار، با پشتوانه دانشگاهی و صنعتی خود، آماده ارائه خدمات مشاوره مهندسی در تمام زمینه‌های مهندسی هوافضا و هوانوردی می‌باشد.
از جمله ملزومات بروز خلاقیت، رشد کارآفرینی و اشتغال در کشور، آماده‌سازی افراد از جهات علمی و عملی می‌باشد که این مهم باید توسط متخصصان، مراکز آموزشی و صنایع مرتبط با آن زمینه فعالیت انجام گیرد؛ از جمله فعالیت‌هایی که اینکاره بازار، به آن افتخار می‌کند، پرورش افرادی است که اکنون در دانشگاه‌ها و صنایع برتر کشور، مشغول به فعالیت هستند. اینکاره بازار، آمادگی خود را جهت فراهم کردن شرایط گذراندن دوره کارآموزی / کارورزی افراد، البته در حیطه فعالیت‌های تعریف شده خود، اعلام می‌نماید.

تماس با ما

آدرس : تهران خیابان جیحون چهار راه گلی
آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید